درباره پرشیا کدرز


 
درباره پرشیا کدرز


چرا نام پرشیا کدرز؟

“پرشیا” نام کهن کشورمان ایران است. خب البته می دانیم پرشیا در آن زمان فقط شامل مساحت هم اکنون نبوده و کشورهای همسایه نیز زیر مجموعه این مرز و بوم بوده اند. برای همین این سایت برای فارسی زبانان دنیا مرزی قائل نیست. اما “کدرز”؛ کدرز به معنی کُدر ها و یا “کسانی است که هنوز در حد یه برنامه نویس حرفه ای نبوده و عمل نمی کنند”، معنی می دهد. بله! نام کهن ایرانی “پرشیا کجا و کلمه نو و انگلیسی یا بین المللی کدرز (Coders) کجا! همین تضاد تاریخی و ایرانی بودن کلمه پرشیا، در کنار کلمه ای نو اما پر انگیزه باعث شد این نام را انتخاب کنیم. همین!

هدف چیست؟

درست است که کُدرها بیشتر با کد بازی می کنند! اما دلیل بر آن نمی شود که از آنها برنامه نویس حرفه ای ساخته نشود!؟ این بستگی به تلاش و زمان گذاشتن برای یادگیری دارد تا کُدرها نیز برنامه نویس شوند. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا حین پیاده سازی وبسایت و کار با انواع CMS ها، مانند وردپرس که این روز ها بسیار پر طرفدار و کاربردی تر است، کمی هم با دنیای خارج از نصب و آپدیت پلاگین ها شما را آشنا کنیم. آموزش هایی همچون:

  • تغییر کد تم و پلاگین ها
  •  بهینه سازی و سئوی سایت از طریق تغییر کد ها
  • محتوا سازی استاندارد و سئوی اصولی
  • و…

هدف پرشیا کدرز چیست؟

در کنار این آموزش ها می توانیم در صورت نیاز موارد طراحی و برنامه نویسی سایت، محتوا سازی اصولی و سئوی پیشرفته سایت را هم انجام دهیم.

چشم انداز چیست؟

مطمئناً دانایی بیشتر و متخصص شدن شما همراهان گرامی، راه را برای همکاری ، ایده پردازی و ایجاد پروژه های بزرگتر به ویژه برای استارت آپ ها، هموار خواهد کرد. امید داریم این وبسایت در میان اقیانوس اطلاعات مربوط به طراحی و کدنویسی وب، مرجعی هر چند کوچک اما مفید در میان علاقمندان به دنیای وب باشد.

آیا امکان همکاری با ما هست؟

بله! باعث خرسندی و خوشحالی ما خواهد بود اگر در زمینه های مختلف بتوانیم با هم همیاری و همکاری داشته باشیم. برای همکاری در زمینه های طراحی ، پیاده سازی و هر آنچه مربوط به “دنیای وب” هست، روی لینک زیر کلیک کنید: