طراحی سایت


تیم طراحی سایت

وبسایت ها در انواع و اقسام کاربری در دنیای مجازی فعال بوده و بسته به نوع کسب و کار، برند ها، شخصی، خبرگذاری، عضوگیری، ارگان و سازمان ها و هر موضوعی دیگری که به آن فکر می کنیم و مشغول به کار در آن هستیم، خدمات و اطلاعات خود را چه بصورت رایگان و چه با هدف درآمدزایی ارائه می دهند. برای مثال سایت های فروشگاهی، عمدتاً کالای خود را معرفی می کنند تا کاربر بتواند تنها با چند کلیک روی کامپیوتر، لپ تاپ یا گوشی هوشمند خود، آنرا خریداری نماید. سایت های خبری هم بطور کل اخبار مربوط به موضوعات مختلف را اطلاع رسانی می کنند و مثال های اینچنینی…

طراحی سایت

سایت های ورزشی، شرکتی، شخصی، بیوگرافی، دانلود و… همگی هدف خاص خود را دارند و این روز ها یکی از راه های کسب درآمد ، دیجیتال مارکتینگ و برندینگ، داشتن یک وبسایت مناسب و کاربر پسند است.

اگر شما هم تصمیم گرفته اید که وبسایت خود را راه اندازی کرده و هدف خود را در اینترنت و دنیای وب به ثمر بنشانید، تیم طراحی وبسایت پرشیا کدرز تمام سعی خود را می کند این هدف شما را به انجام برساند.


چه مراحلی را باید طی شود؟

طراحی وب توسط پرشیا کدرز، همانند بسیاری از کسب و کار ها، دارای مراحلی است که به آنها اشاره می کنیم:

 1. ثبت درخواست توسط متقاضی
 2. بررسی درخواست متقاضی توسط تیم ما و اعلام هزینه و زمان تحویل
 3. بستن قرارداد و پرداخت مبلغ توافقی
 4. شروع طراحی اولیه و کدنویسی
 5. ارائه سایت طراحی شده
 6. تحویل و پرداخت نهایی
 • البته این مراحل بدون در نظر گرفتن ثبت دامنه و هاست لیست شده است.
 • گاهی ممکن است درخواست طراحی سایت شما، خارج از این مراحل بوده و برخی مراحل حذف و اضافه شود. با این حال پرشیا کدرز، راهنما و مشاور شما خواهد بود.

طراحی سایت


قبل از هر چیز!

 1. ضمن تکمیل کامل فرم زیر، تمامی موارد مورد نیاز سایت خود را در قالب فایل Word یا PDF همراه با تصاویر برای ما ارسال نمایید.
 2. هر فایلی مانند طراحی اختصاصی UI، عکس ها، ایده ها و … را نیز ارسال نمایید. پیشنهاد می کنیم تمامی موارد لازم را در قالب فایل فشرده zip یا rar ارسال فرمایید.
 3. تعیین فرمایید که به محتواگذاری، سئو و پشتیبانی نیاز دارید یا خیر.