مدیریت و پشتیبانی سایت


چرا مدیریت و پشتیبانی سایت لازم است؟

یک وبسایت زمانی حرفی برای گفتن دارد که محتوای استاندارد و مورد نیاز کاربر را فراهم کند. وبسایت ها در انواع کاربری های مختلف نیاز به پشتیبانی مشخص و تیمی جهت بارگذاری مطالب، تغییرات اساسی، بروزرسانی و سایر موارد را دارند. تمام سایت ها چه در هنگام شروع و چه در وضعیتی که بازدید آنها بالا رفته و نتیجه حاصل را برای صاحبان آن دارد، نیاز به مدیریت اصولی دارند. مواردی همچون:

مدیریت وبسایت

در دیده شدن  وبسایت در حالت “پایه” مهم هستند. برخی صاحبان سایت ها اشخاصی را که در این زمینه تخصص دارند بصورت حضوری یا غیر حضوری استخدام کرده و امور مربوط به سایت را به آنها می سپارند. گاهی حتی با وجود کار تمام وقت روی وبسایت ها، باز هم مواردی هستند که از نظر زمانی عقب مانده و از عهده مسئولین یا وبمستر ها خارج می شود. در این مواقع معمولاً یا فشار روی مسئول سایت بیشتر شده و یا نیروی جدید برای همکاری استخدام می شود که البته پروسه استخدام و حتی آموزش شخص جدید می تواند دارای دردسر بوده و زمان و انرژی زیادی را از صاحبین سایت ها بگیرد.

نیروی کاری متخصص و با تجربه ، بسیار مهم است.

پرشیا کدرز با داشتن تیمی حرفه ای و متخصص، می تواند در کلیه امور مدیریت و پشتیبانی سایت، یاری رسان کسب و کار شما باشد. اگر وبسایتی دارید که محتوا و مدیریت آن برای شما مهم بوده و نمی خواهید ار سایر رغبای همکار، عقب بمانید و یا حتی جلوتر از آنها قدم بردارید، می توانید روی ما حساب باز کرده و امور سایت خود را بصورت کامل یا جزئی به ما بسپارید. برای همین منظور آن مواردی که مد نظر دارید را در فرم زیر برای ما ارسال فرمایید:

فرم درخواست مدیریت