سئو و بهینه سازی سایت


سئو و بهینه سازی سایت برای چیست؟

کسب و کارهای اینترنتی به ویژه آنهایی که به تازگی سایت طراحی کرده‌اند، نیاز به دیده شدن دارند و این دیده شدن و در نهایت جلب کاربر و بازدید آنها،  به چندین روش امکانپذیر است. تبلیغات رسانه ای، برند سازی و سئو (SEO) از جمله شناخته شده ترین روش های دیده شدن یک وبسایت می باشد. تبلیغات رسانه ای و برندسازی نیاز به هزینه های بسیار بالایی داشته و عموماً شاید برای وبسایت در کوتاه مدت، بازدید به وجود بیاورند اما در بلند مدت، بدون سئوی اصولی و محتواسازی مناسب، نتیجه ی دلخواه را در پی نخواهد داشت. بنابر این اگر کسب و کاری اینترنتی داشته که دارای وبسایت است، سئو و محتوا سازی حتی بدون تبلیغات رسانه ای، بهترین و تنها انتخاب خواهد بود.

سئو و بهینه سازی سایت

شما به گوگل نیاز دارید!

چه به عنوان جستجوگر اطلاعات و چه به عنوان صاحب کسب و کاری که به وبسایت نیاز دارد، گوگل به عنوان مهمترین و قدرتمندترین جستجوگر دنیای وب به شما کمک می کند و البته این کار را رایگان انجام می دهد! خب البته این روزها دیده شدن در صفحه اول نتایج گوگل، بی هزینه هم نیست و چه بسا سخت هم شده است. دیده شدن در صفحه اول نتایج گوگل، راه و روش خودش را دارد که البته خط مشی آنرا علایق کاربران و بعد از متخصصان گوگل تعیین می کنند. جستجوگر گوگل هم نتایج را براساس کیفیت محتوای سایت و همچنین رعایت استانداردهای کاربران، رتبه بندی می کند.

سئو و بهینه سازی سایت

سئو چیست؟

سئو به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ بوده که در صفحات نتایج اول آن دیده شود. کلمه SEO در واقع مخفف کلمات Search Engine Optimization است.

پرشیا کدرز با داشتن تجربه و دانش مورد نیاز در این مورد می تواند یاری رسان وبسایت شما باشد. سئو می تواند شامل موارد زیر باشد:

  • بهینه سازی تکنیکال و تغییرات در کدنویسی آن (سئوی فنی یا Technical SEO)
  • محتواسازی و بهینه سازی محتوا اعم از متن، عکس، ویدئو و… ( سئوی داخلی یا Onpage SEO)
  • موارد خارج از سایت مانند لینک سازی و… (سئوی خارجی یا Offpage SEO)

پرشیا کدرز در تمامی موارد مربوط به بهینه سازی و سئوی وبسایت شما می تواند مشاور و عامل اجرای آن باشد. برای بررسی سایت شما و همچنین اعلام هزینه مربوط به سئو و بهینه سازی آن لطفاً فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اولین فرصت، نتیجه خدمت شما اعلام گردد: